معرفی
_

لقمان

 

شرکت دارویی و بهداشتی لقمان با سابقه قریب به نیم قرن، یکی از بزرگترین تولیدکنندگان انواع محصولات دارویی در ایران (تهران) می باشد. محصولات این شرکت شامل بیش از 130 مورد در اشکال مختلف دارویی از قبیل قرص ، کپسول ، ویال ، شربت ، سوسپانسیون ، ساشه و … در گروههای آنتی بیوتیک ( گروههای ماکرولید ، سفالوسپورین ، بتالاکتام ، پنم ها ) و غیر آنتی بیوتیک می باشد.
شرکت دارویی و بهداشتی لقمان با تکیه بر نیروی متخصص و ماشین آلات مدرن، محصولات خود را با رعایت کامل اصول  GMP تولید مینماید ،  فرمولاسیون محصولات در این شرکت به وسیله پیشرفته ترین و دقیق ترین روشهای آزمایشگاهی مورد تایید و کنترل کامل قرار میگیرد و نتیجه آن کیفیت  بسیار بالای داروی ساخته شده با حفظ خصوصیات شیمیایی مواد و اثربخشی مناسب است که قابل قیاس با نمونه های تجاری خارجی است.

 

تاریخچه :

شرکت دارویی و بهداشتی لقمان در ابتدا تحت نام شرکت سهامی صنایع داروئی بین المللی ( آی. دی. آی ) در تاریخ 20 تیر ماه 1347 فعالیت خود را آغاز نمود و پس از انقلاب اسلامی در تاریخ سوم مرداد ماه 1358 به استناد لایحه قانونی شماره 6738 شورای انقلاب اسلامی ایران ، مدیران منتخب دولت عهده دار امور شرکت گردیدند همچنین با توجه به مفاد بند “ب ” قانون حفاظت و توسعه صنایع ایران به تملک دولت جمهوری اسلامی ایران در آمده و شرکت تحت پوشش سازمان صنایع ملی ایران قرار گرفت . در تاریخ20/3/1362 نام شرکت به شرکت داروئی و بهداشتی لقمان (سهامی خاص ) تغییر نام یافت .

ماموریت :

هدف اصلی ما کمک به مردم برای داشتن زندگی شادتر و سالم تر و ایجاد یکی از موفق ترین شرکت های دارویی در زمینه تحقیقات ، کیفیت ، تولید ، فروش درجهت ارتقاء سلامت جامعه می باشد .عملکرد و روند کار ما بگونه ای طراحی شده است که به نتایج کیفی بالاتر از حد انتظار بیماران ، مشتریان ، شرکاء تجاری و قانون گذاران دست یابیم . بیش از 45 سال است که ما در رابطه با تحقیق و توسعه ، ساخت و بازاریابی و راه حل های نوین سلامتی فعالیت داریم .سعی وتلاش مدیران و کارشناسان این شرکت این است که در تمامی لحظات حامی و پشتیبان بیماران بوده و در تسکین و بهبود آلام آنها همراهشان هستیم.

مهندسین
_

تیم ما

تیم مهندسی ما را ببینید
لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز است. کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد.

کریم مسلمان

مدیر ساخت و ساز

رضا یاوری

مدیر پروژه

احمد معنوی

طراح ارشد

فرشاد سپنتا

مهندس مدلسازی

چرا ما ؟
_

چرا لقمان؟

 

ما با داشتن تجارب و سوابق طولانی در صنعت دارویی ایران، تلاش نموده ایم روند کلیه فعالیتها در جهت رشد و تعالی فرهنگ سازمانی و اعتبار شرکت و کارکنان آن باشد و در این راستا همواره خود را متعهد به استقرار و رعایت ملزومات اساس آخرین ویرایش استانداردهایISO9001 & ISO10002 & ISO14001 & OHSAS18001 ISO17025 ISO10015 & & ISO10013 در زمینه های مدیریت کیفیت، ایمنی، بهداشت، زیست محیطی و استاندارد صنعت داروسازی CGMP و GLP میدانیم.

98

قابلیت رقبت در تراز جهانی

90

فناوری روز دنیا

84

پرسنل متخصص

۸۹

گواهی نامه های بین المللی